Starburst Slots

starburst_bpStarburst to gra slotowa, dodatkowa perełka od 1-ego z największych producentów oprogramowań do kasyn na całym świecie – firmy Net Entertainment.

Czymże wyróżnia się Starburst?

Slot Starburst, to barwny jednoręki bandyta, więc gra nie będzie nadzwyczaj silnie wyróżniać się spośród innych tytułów, gdyż jej zasady siłą rzeczy nie są w stanie ulec zbyt skrajnym zmianom.
Odkryjemy jednak bez trudności kilka opcji, które dopuszczają na oznaczenie slotu Starburst, jako grę warta uwagi:
- Znakomita strona techniczna – znakomita grafika, przyjemna dla ucha melodia i płynność działania – gra zaspokoi nawet w najwyższym stopniu wymagających użytkowników
- Wygrane szacowane w obydwie strony, pogłębiają szansę na ułożenie odpowiedniej kombinacji
- Symbol Wild występujący w grze w dużym stopniu ułatwia ułożenie linii wygrywającej

Ciekawostką może być fakt, że w slocie Starburst nie odnajdziemy progresywnych jackpotów, ale szanse na jednorazowe nabycie kilku tysięcy złotych jak w największym stopniu istnieją i są one dość realne, głównie dzięki wyżej wymienionemu liczeniu przedstawionych zarówno od lewej, jak i również od prawej strony.
Po każdej prawidłowej kombinacji na bębnach maszyny (minimum trzy identyczne znaki w jednym rzędzie), gracz ma możliwość wzięcia udziału w bonusowej turze, mogącej kilkakrotnie zwiększyć dotychczasową wygraną.

Symbol WILD
Symbol Wild to w każdym jednorękim bandycie rodzaj Jokera,symbol bardzo korzystna dla gracza.
Działa ona w ten sposób, że zastępuje wszelkie inne kafelki w grze. W nietrudny sposób może zatem dopełnić linie wygrywającą, w której do kompletu brakuje 1 ikony. W Starburst, ikoną Wild jest Gwiazda.
Nie ważne, czy linia złożona z Gwiazdy i 2, lub większą ilością symboli ułoży się od lewej, czy od prawej strony – wygrana zostanie uznana.

Poglądy użytkowników o Starburst
Starburst, krótko po wkroczeniu na rynek został ekstra zaakceptowany przez klientów różnych kasyn sieciowych. Gra zabłysnęła i nabyła wielu nowych fanów.
Przedstawmy kilka opinii o slocie:
- “Na początku gra mnie nie zachwyciła, ale gdy przysiadłem do niej na dłużej, zainteresowały mnie gwiazdki, które wypadały mi dość często. W sumie, to w tym slocie pobiłem swój dotychczasowy rekord wygranych”
- “Jedna z moich ulubionych gier od NetEnt. Intrygująca grafika i lekka muzyka w tle, sprawnie chodzi”
- “Fajowy wygląd, ale wracam do niej przeważnie dla tego, ze bajecznie wchodzą wygrane”

Jak jesteśmy wstanie zauważyć, opinie o slocie są na ogół dobre i zachęcające do wzięcia udziału w rozgrywce.
Gra wydaje się godna polecenia zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych graczy.

Starburst to gra slotowa, dodatkowa perełka od 1-ego z największych producentów oprogramowań do kasyn na całym świecie – firmy Net Entertainment. Czymże wyróżnia się Starburst? Slot Starburst, to barwny jednoręki bandyta, więc gra nie będzie nadzwyczaj silnie wyróżniać się spośród innych tytułów, gdyż jej zasady siłą rzeczy nie są w stanie ulec zbyt skrajnym zmianom. Odkryjemy jednak bez trudności kilka opcji, które dopuszczają na oznaczenie slotu Starburst, jako grę warta uwagi: - Znakomita strona techniczna – znakomita grafika, przyjemna dla ucha melodia i płynność działania – gra zaspokoi nawet w najwyższym stopniu wymagających użytkowników - Wygrane szacowane w obydwie strony, pogłębiają szansę na ułożenie odpowiedniej kombinacji - Symbol Wild występujący w grze w dużym stopniu ułatwia ułożenie linii wygrywającej Ciekawostką może być fakt, że w slocie Starburst nie odnajdziemy progresywnych jackpotów, ale szanse na jednorazowe nabycie kilku tysięcy złotych jak w największym stopniu istnieją i są one dość realne, głównie dzięki wyżej wymienionemu liczeniu przedstawionych zarówno od lewej, jak i również od prawej strony. Po każdej prawidłowej kombinacji na bębnach maszyny (minimum trzy identyczne znaki w jednym rzędzie), gracz ma możliwość wzięcia udziału w bonusowej turze, mogącej kilkakrotnie zwiększyć dotychczasową wygraną. Symbol WILD Symbol Wild to w każdym jednorękim bandycie rodzaj Jokera,symbol bardzo korzystna dla gracza. Działa ona w ten sposób, że zastępuje wszelkie inne kafelki w grze. W nietrudny sposób może zatem dopełnić linie wygrywającą, w której do kompletu brakuje 1 ikony. W Starburst, ikoną Wild jest Gwiazda. Nie ważne, czy linia złożona z Gwiazdy i 2, lub większą ilością symboli ułoży się od lewej, czy od prawej strony – wygrana zostanie uznana. Poglądy użytkowników o Starburst Starburst, krótko po wkroczeniu na rynek został ekstra zaakceptowany przez klientów różnych kasyn sieciowych. Gra zabłysnęła i nabyła wielu nowych fanów. Przedstawmy kilka opinii o slocie: - "Na początku gra mnie nie zachwyciła, ale gdy przysiadłem do niej na dłużej, zainteresowały mnie gwiazdki, które wypadały mi dość często. W sumie, to w tym slocie pobiłem swój dotychczasowy rekord wygranych" - "Jedna z moich ulubionych gier od NetEnt. Intrygująca grafika i lekka muzyka w tle, sprawnie chodzi" - "Fajowy wygląd, ale wracam do niej przeważnie dla tego, ze bajecznie wchodzą wygrane" Jak jesteśmy wstanie zauważyć, opinie o slocie są na ogół dobre i zachęcające do wzięcia udziału w rozgrywce. Gra wydaje się godna polecenia zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych graczy.

Ocena gry Starburst Slots

Grywalność
Grafika
Bonusy

79