Ruletka Europejska – systemy gry

Wygrywanie w ruletkę przy pomocy systemów gry jest jak najbardziej dopuszczalne. Dziś wielu graczy patentuje i wykorzystuje przeróżne systemy do gry, które przynoszą im oczekiwane sukcesy. Jak wiadomo, nie wszystko zależy od systemu gry, lecz jest on z gwarantem czynnikiem, jaki może nam dać odpowiednią przewagę w naszej rozgrywce hazardowej.

Systemów gry dla ruletek jest cała masa, dlatego też zaplanowaliśmy się na przygotowanie opisu trzech rożnych systemów, które cechują niepodobny styl i w praktyce dowodzą przy tym wszystkim wysoką efektywność. Różne style doświadczają się w rożnych pomieszczeniach, dlatego nieliczne systemy gry w ruletkę jak zapewniają sami gracze, warto jest próbować szczególnie w kasynach naziemnych, gdzie ich skuteczność potrafi być często większa niż w razie ruletki internetowej.

System Martingale
p_martingaleSystem Martingale jest traktowany za jedną z najstarszych strategii dotyczących jakiejkolwiek gry hazardowej. Został on opatentowany w XVIII wieku we Francji, gdzie początkowo był przypisywany grze “orzeł czy reszka” gdzie nasza możliwość na zwycięstwo liczy 50%. Szybko jednak przeniesiono ten system do ruletki, gdzie podobnie mamy 50% opcji na trafienie naszego zakładu, wyzyskując pole czarne lub czerwone. Do dziś ten system jest chętnie wykorzystywany przez wielu profesjonalnych i zawodowych graczy w ruletce.

System tej gry zakłada że 1-wszą rundę stawiamy np. 10Zł na wybrany kolor (może to być czarny a może czerwony). Gdy tylko wygramy, posiadamy już 20zł. Jeśli jednak przegrywamy, uaktywniamy System Martingale.

Nasza 1 stawka jaka obstawiona byłą na kolor czarny, pozostała przegrana wynosiła 10zł, dlatego aby program zwrócił nam nasze środki:

2 zakład opieramy na kwocie 20zł – także kolor czarny – w wypadku przegranej
3 zakład opieramy na kwocie 30zł – także kolor czarny – w wypadku przegranej
4 zakład opieramy na kwocie 40zł – również kolor czarny – w wypadku przegranej
5 zakład opieramy na kwocie 50zł – także kolor czarny – w wypadku wygranej

Nasz system zwraca nam jak widać środki i jesteśmy na 0zł – teraz potrafimy próbować od nowa inwestować tak, aby móc zwyciężyć kolejne środki, którymi jesteśmy zainteresowani. System można zastosować cały czas, aż do uzyskania rezultatu wejścia na 0 – w takim przypadku potrafimy zmodyfikować już kolor i próbować od początku!

System Parlay
System Parlay to tak zwana piramida. Piramida która daje nam śmigły i możliwy zysk w rozgrywce w ruletkę, bez względu na jej rodzaj. W razie tego systemu chodzi o prostą zasadę – granie cały czas tego samego koloru. Gdy zarabiamy, stawiamy stawkę pierwotną + to co wygraliśmy też na ten sam kolor. Kiedy przegrywamy nasz zakład, musimy rozpocząć naszą piramidę od samego początku. Jeżeli chodzi o długość rozgrywania tej progresji to wszystko zależy od naszego funduszu i możliwości. Mamy w każdym razie pewność iż zawsze, prędzej czy później odbijemy się do zera. Odpowiednia progresja to minimum 4 wybudowane zakłady. Mało kiedy zdarza się, iż biorąc 1 kolor powyżej 4 razy, nasz zakład jest przegrany.

Stawiając 1 raz na czarny kolor 2 złote … wynik czarny = zwycięstwo 2 złote
Stawiając 2 na czarny kolor 4 złote … rezultat czarny = sukces 4 złote
Stawiając 3 na czarny kolor 8 złote … rezultat czarny = zwycięstwo 8 złote
Stawiając 4 na czarny kolor 16 złotych … wynik czarny = zwycięstwo 16 złotych

Oryginalny wkład to 2 złote, przy czym tą ilością tylko ryzykujemy. Kiedy wygrywamy, nasze wygrane idą w taki sposób  2 + 4 + 8 + 16 = 30.

System Fibonacciego
p_fibonacciW ów systemie pierwsza stopa wynosi 4zł, lub po prostu 4 euro, jeśli gramy tą walutą. W momencie wygranej, zarabiamy zysk pewny kolejnych 4złotych/1euro. Wtedy nasza gra zaczyna się od początku. Jest jednak duże prawdopodobieństwo iż teraz możemy przegrać, tak więc w wypadku przegranej zapisujemy sobie 1-wszy numer ciągu – czyli stawkę 1 zakładu. Kolejne przegrane też zapisujemy, tak samo jak ich wartości i dodać do naszej kolejnej stawki tyle ile wynosi kolejna przegrana z zakładu. Jak wygrywamy, skreślamy postawione kwoty i rozpoczynamy od samego początku naszego systemu. System kończy się w momencie, gdy wychodzimy na 0 i kontynuujemy rozgrywkę poprzedzająca kolejne wygrane i zarobek na czysto.