Lucky Lady’s Charm Deluxe

lucky_ladys_charm_dx_bpGra Lucky Lady’s Charm Deluxe jak sama jej miano potrafi podkreślać, jest przeważnie określona kobietom, jakie mają prawo mieć podobnie konieczność zagrania w gry hazardowe. Jak jesteśmy wstanie się też spodziewać, ten automat hazardowy, jest ogólny i ustalony w słodkiej, różowej oprawie graficznej, która z pewnością wpadnie w oko wszystkim kobietom, jakie mają ochotę na odrobinę hazardu w najatrakcyjniejszym, kobiecym wydaniu.
Dokładnie, Lucky Lady’s Charm Deluxe przedstawia niesłychanie kobiecy układ, oraz jasno pokazuje, iż jest to gra dedykowana oczywiście kobietom. Na jej planszy odkryjemy tajemniczą i charakterystyczną blondynkę, jaka będzie naszą w największym stopniu kartą przetargową – w końcu to kobiecość powinna być w najwyższym stopniu opłacalna.

Oprócz tego, warto jest zwracać uwagę w toku rozgrywki na monety, oraz litery i liczby, bowiem to właśnie one będą przybliżać nas do wygranej, oraz do mnożenia naszych wygranych przez dopasowany mnożnik.

W jaki sposób grać ?
Kobieca gra hazardowa nie faworyzuje się niczym innym, od innych automatów hazardowych. Co prawda prezentuje się lepiej, oraz prezentuje się pod względem kosmetycznym o wiele prawidłowiej niż większa część dostępnych gier. Z samych jednak reguł Lucky Lady’s Charm Deluxe, nie sprawia żadnych kłopotów, albowiem jest to 3 bębnowy jednoręki bandyta, który w internecie jest jeszcze bardziej pokojowy i banalny w obsłudze.
Chcąc zacząć grę, wystarczy nacisnąć przycisk Play. Chcąc wstrzymać bębny, należy przydusić przycisk Hold umiejscowiony pod danym bębnem. Jeżeli chcemy powiększać nasze zakłady, zwiększamy pułap kwoty w polu Stake. Jeżeli natomiast chcemy zwiększyć ilość linii, wystarczy dotknąć “+” przy nazwie Lines.

Jeśli sama rozgrywka nas już znudziła, możemy podjąć próbę grania automatycznego. Jest ono coraz bardziej przydatne a wygrywanie wtedy staje się proste, łatwe i co najkorzystniejsze wygodne. Aby móc rozpocząć automatyczną grę, należy nacisnąć na przycisk Auto Spin, upewniając się wcześniej, iż mamy zakupioną dobraną ilość zakładów, jakie będą automatycznie się realizować.

Gra Lucky Lady's Charm Deluxe jak sama jej miano potrafi podkreślać, jest przeważnie określona kobietom, jakie mają prawo mieć podobnie konieczność zagrania w gry hazardowe. Jak jesteśmy wstanie się też spodziewać, ten automat hazardowy, jest ogólny i ustalony w słodkiej, różowej oprawie graficznej, która z pewnością wpadnie w oko wszystkim kobietom, jakie mają ochotę na odrobinę hazardu w najatrakcyjniejszym, kobiecym wydaniu. Dokładnie, Lucky Lady's Charm Deluxe przedstawia niesłychanie kobiecy układ, oraz jasno pokazuje, iż jest to gra dedykowana oczywiście kobietom. Na jej planszy odkryjemy tajemniczą i charakterystyczną blondynkę, jaka będzie naszą w największym stopniu kartą przetargową – w końcu to kobiecość powinna być w najwyższym stopniu opłacalna. Oprócz tego, warto jest zwracać uwagę w toku rozgrywki na monety, oraz litery i liczby, bowiem to właśnie one będą przybliżać nas do wygranej, oraz do mnożenia naszych wygranych przez dopasowany mnożnik. W jaki sposób grać ? Kobieca gra hazardowa nie faworyzuje się niczym innym, od innych automatów hazardowych. Co prawda prezentuje się lepiej, oraz prezentuje się pod względem kosmetycznym o wiele prawidłowiej niż większa część dostępnych gier. Z samych jednak reguł Lucky Lady's Charm Deluxe, nie sprawia żadnych kłopotów, albowiem jest to 3 bębnowy jednoręki bandyta, który w internecie jest jeszcze bardziej pokojowy i banalny w obsłudze. Chcąc zacząć grę, wystarczy nacisnąć przycisk Play. Chcąc wstrzymać bębny, należy przydusić przycisk Hold umiejscowiony pod danym bębnem. Jeżeli chcemy powiększać nasze zakłady, zwiększamy pułap kwoty w polu Stake. Jeżeli natomiast chcemy zwiększyć ilość linii, wystarczy dotknąć "+" przy nazwie Lines. Jeśli sama rozgrywka nas już znudziła, możemy podjąć próbę grania automatycznego. Jest ono coraz bardziej przydatne a wygrywanie wtedy staje się proste, łatwe i co najkorzystniejsze wygodne. Aby móc rozpocząć automatyczną grę, należy nacisnąć na przycisk Auto Spin, upewniając się wcześniej, iż mamy zakupioną dobraną ilość zakładów, jakie będą automatycznie się realizować.

Ocena gry Lucky Lady's Charm Deluxe

Grywalność
Grafika
Bonusy

92