Fruits’n’Sevens

fruits_n_sevens_bpPoszukując ciekawego automatu hazardowego, trudno jest przeskakiwać Fruits’n’Sevens. Jest to jedna z ciekawszych gier hazardowych, dostępnych w katalogach kasyn internetowych. Świetna oprawa graficzna, efekty wizualne, oraz udźwiękowienie, to tylko niektóre z plusów, jakimi cechuje się Fruits’n’Sevens.

Gracze Fruits’n’Sevens są w stanie liczyć na przystępną, lecz wciągającą formę rozrywki, którą cechuje ta gra hazardowa. Nowe podejście graficzne, sprawiło iż Fruits’n’Sevens odróżnia się na arenie gier typu automaty hazardowe, dzięki czemu posiadamy możliwość skorzystania ze świeżego pomysłu. Motywem przewodnim gry hazardowej Fruits’n’Sevens są oczywiście owoce, oraz liczba 7. Uzyskując liczbę 777 w naszych bębnach, będziemy mogli liczyć na najogromniejszy z dostępnych Jackpotów. Jeżeli jednak nasze bębny będą wykazywać owoce, wtedy podobnie możemy liczyć na ogromne wygrane, oraz mnożenie naszych wygranych, na zasadzie bonusów jakie dostaniemy do naszej dyspozycji.

Jak bawić się w Fruits’n’Sevens
To niezwykle banalne. Do naszej dyspozycji oddawany jest statystyczny jednoręki bandyta. Dzięki temu, poniektórzy będą z pewnością znać ten układ, co pozwoli im na szybkie zapoczątkowanie rozgrywki.

Zaczynając od lewej strony, do naszej dyspozycji oddawana jest łączna ilość kredytów, które posiadamy. Oznaczenie Lines świadczy o ilościach linii które będą uwzględniane w trakcie prowadzenia gry. Znacznik Set/Line zdradza kwotę, która jest ustawiona na każdą z przypadających nam linii. Jeśli wiec postawimy kwotę 1zł na dowolną linię, mając 5 linii do naszej dyspozycji, w takim przypadku nasz zakład wynosi łącznie 5zł. Kwota pobierana jest z całkowitej ilości kredytów, jakie są odzwierciedleniem dla złotówek, bądź waluty euro jaka występuje często w kasynach.

Co więcej tego, do gry potrzebne będą nam przyciski “Start” oraz “Hold”. To oczywiście one odpowiadają za zainicjowanie rozgrywki, oraz za zatrzymywanie pewnych bębnów. Do naszej dyspozycji oddawane są również przyciski takie jak “Auto play” które dopuszczają na zdalne sterowanie grą przy danej liczbie zagrań, jaką ustawiamy sami.

Poszukując ciekawego automatu hazardowego, trudno jest przeskakiwać Fruits'n'Sevens. Jest to jedna z ciekawszych gier hazardowych, dostępnych w katalogach kasyn internetowych. Świetna oprawa graficzna, efekty wizualne, oraz udźwiękowienie, to tylko niektóre z plusów, jakimi cechuje się Fruits'n'Sevens. Gracze Fruits'n'Sevens są w stanie liczyć na przystępną, lecz wciągającą formę rozrywki, którą cechuje ta gra hazardowa. Nowe podejście graficzne, sprawiło iż Fruits'n'Sevens odróżnia się na arenie gier typu automaty hazardowe, dzięki czemu posiadamy możliwość skorzystania ze świeżego pomysłu. Motywem przewodnim gry hazardowej Fruits'n'Sevens są oczywiście owoce, oraz liczba 7. Uzyskując liczbę 777 w naszych bębnach, będziemy mogli liczyć na najogromniejszy z dostępnych Jackpotów. Jeżeli jednak nasze bębny będą wykazywać owoce, wtedy podobnie możemy liczyć na ogromne wygrane, oraz mnożenie naszych wygranych, na zasadzie bonusów jakie dostaniemy do naszej dyspozycji. Jak bawić się w Fruits'n'Sevens To niezwykle banalne. Do naszej dyspozycji oddawany jest statystyczny jednoręki bandyta. Dzięki temu, poniektórzy będą z pewnością znać ten układ, co pozwoli im na szybkie zapoczątkowanie rozgrywki. Zaczynając od lewej strony, do naszej dyspozycji oddawana jest łączna ilość kredytów, które posiadamy. Oznaczenie Lines świadczy o ilościach linii które będą uwzględniane w trakcie prowadzenia gry. Znacznik Set/Line zdradza kwotę, która jest ustawiona na każdą z przypadających nam linii. Jeśli wiec postawimy kwotę 1zł na dowolną linię, mając 5 linii do naszej dyspozycji, w takim przypadku nasz zakład wynosi łącznie 5zł. Kwota pobierana jest z całkowitej ilości kredytów, jakie są odzwierciedleniem dla złotówek, bądź waluty euro jaka występuje często w kasynach. Co więcej tego, do gry potrzebne będą nam przyciski "Start" oraz "Hold". To oczywiście one odpowiadają za zainicjowanie rozgrywki, oraz za zatrzymywanie pewnych bębnów. Do naszej dyspozycji oddawane są również przyciski takie jak "Auto play" które dopuszczają na zdalne sterowanie grą przy danej liczbie zagrań, jaką ustawiamy sami.

Ocena gry

Grywalność
Grafika
Bonusy

90