Dolphins Pearl Deluxe

dolphins_pearl_dx_bp

Interakcyjny automat hazardowy o nazwie Dolphin Pearl Deluxe to doskonała propozycja dla pewnych graczy, którzy lubią podwodny świat, oraz wszelkie żyjące tam stworzenia. Właśnie ten automat hazardowy, dotyka bowiem tą tematykę, oraz gwarantuje nam porządne emocje scalone ze zdobywaniem pieniędzy, w tym miejscu.

Dolphin Pearl Deluxe to rozgrywka która przeprowadza nas do pięknego otoczenia podwodnego, a głównym motywem przewodnim, jak można się domyślać są Delfiny. To też one gwarantują nam masywne wygrane, oraz sprawiają iż ich frekwencja na ekranie, twardo nas cieszy. Jeśli chodzi o inne postacie, takie jak ryby czy koniki wodne, to ich towarzystwo także wpływa na poziom naszych wygranych, o czym warto jest wspomnieć. Jeśli chcemy zapoznać się z całą tabelą punktów wygranych, warto jest kliknąć na guzik “Play table” dzięki któremu sprawdzimy poziom naszych przypuszczalnych wygranych. Sama rozgrywka w sobie jest ogromnie owocna i zapewnia nam przy tym szereg świetnych emocji, dlatego też trudno jest ie spojrzeć na taką propozycję jak Dolphin Pearl Deluxe, która zresztą dostępna jest w większości najważniejszych kasyn dostępnych w Polsce.

Zasady rozgrywki !
Zasady nie są trudne. Każdy, kto grał w obojętnie jaki automat hazardowy, będzie wiedział doskonale, jak obsłużyć się w tym automacie. Jednak dla osób, które pierwszy raz będą grać, warto jest wspomnieć iż rozgrywka w Dolphin Pearl Deluxe opiera się na uzbieraniu odpowiedniego układu na naszej planszy, gdzie są dostępne 3 bębny do naszej rozgrywki. Po głównym zagraniu, zobaczymy iż owe bębny, będą się mieszać i ujawniać nam dany układ. Już przy pierwszej rozgrywce może być tak, iż wygramy jeśli ustalony układ pomyślnie się nam trafi. Pamiętajmy o sprawdzaniu ilości linii, które uwzględnia nasz zakład.

Im więcej ich będziemy posiadać, tym większe są nasze szanse na wygraną. Jeśli chcemy nawiązać grę, naciskamy oczywiście przycisk “Start”. Jeśli chcemy aby dane bębny już nie brały udziału w losowaniu, naciskamy na klawisz “Hold”.

Interakcyjny automat hazardowy o nazwie Dolphin Pearl Deluxe to doskonała propozycja dla pewnych graczy, którzy lubią podwodny świat, oraz wszelkie żyjące tam stworzenia. Właśnie ten automat hazardowy, dotyka bowiem tą tematykę, oraz gwarantuje nam porządne emocje scalone ze zdobywaniem pieniędzy, w tym miejscu. Dolphin Pearl Deluxe to rozgrywka która przeprowadza nas do pięknego otoczenia podwodnego, a głównym motywem przewodnim, jak można się domyślać są Delfiny. To też one gwarantują nam masywne wygrane, oraz sprawiają iż ich frekwencja na ekranie, twardo nas cieszy. Jeśli chodzi o inne postacie, takie jak ryby czy koniki wodne, to ich towarzystwo także wpływa na poziom naszych wygranych, o czym warto jest wspomnieć. Jeśli chcemy zapoznać się z całą tabelą punktów wygranych, warto jest kliknąć na guzik "Play table" dzięki któremu sprawdzimy poziom naszych przypuszczalnych wygranych. Sama rozgrywka w sobie jest ogromnie owocna i zapewnia nam przy tym szereg świetnych emocji, dlatego też trudno jest ie spojrzeć na taką propozycję jak Dolphin Pearl Deluxe, która zresztą dostępna jest w większości najważniejszych kasyn dostępnych w Polsce. Zasady rozgrywki ! Zasady nie są trudne. Każdy, kto grał w obojętnie jaki automat hazardowy, będzie wiedział doskonale, jak obsłużyć się w tym automacie. Jednak dla osób, które pierwszy raz będą grać, warto jest wspomnieć iż rozgrywka w Dolphin Pearl Deluxe opiera się na uzbieraniu odpowiedniego układu na naszej planszy, gdzie są dostępne 3 bębny do naszej rozgrywki. Po głównym zagraniu, zobaczymy iż owe bębny, będą się mieszać i ujawniać nam dany układ. Już przy pierwszej rozgrywce może być tak, iż wygramy jeśli ustalony układ pomyślnie się nam trafi. Pamiętajmy o sprawdzaniu ilości linii, które uwzględnia nasz zakład. Im więcej ich będziemy posiadać, tym większe są nasze szanse na wygraną. Jeśli chcemy nawiązać grę, naciskamy oczywiście przycisk "Start". Jeśli chcemy aby dane bębny już nie brały udziału w losowaniu, naciskamy na klawisz "Hold".

Ocena gry Dolphin Pearl Deluxe

Grywalność
Grafika
Bonusy

84