BlackJack – systemy gry

Mechanizmy gry w Black Jacku są dzisiaj uznawane za niezmiernie istotne. To naturalnie one umieją nas przybliżać do upragnionych wygranych, którymi to jesteśmy zainteresowani. Dlatego też zadecydowaliśmy przygotować opisy 4 w największym stopniu znanych i najchętniej użytych systemów używanych w grze BlackJack. Są one właściwie proste i powinien podchwycić je każdy nowy gracz. Warto jest sprawdzić 3 systemy i poddać próbie je, ewentualnie odkryć z nich jeden optymalny pomysł do naszej rozgrywki, który własnym stylem oraz swoimi zasadami nas interesuje.

Dzisiaj systemy BlackJack są stosowane przez pewnych graczy. Od amatorów, aż po dużych pasjonatów, oraz profesjonalistów którzy trafiają na zawody w Black Jacku. Warto jest się jest im przyjrzeć tym bardziej dosłownie i stwierdzić co nam oferują.

System Paroli

Selekcjonując System Paroli kładziemy na progresywne zwiększanie stawki podczas oddania zakładu. Kiedy jednak przegrywamy nasz pierwszy zakład, zmniejszamy stawkę do momentu uzyskania swojego pierwszego zakładu. Kiedy dojdziemy do naszej pierwotnej stawki od której zaczynaliśmy, gramy na niej do chwili aż nie wygramy. Musimy jednak pamiętać przy tym systemie o tym, aby dostosować maksymalną stawkę do naszego limitu funduszy, którymi dysponujemy do naszej rozgrywki. Jest to istotne o tyle, iż potrafimy w pewnym momencie wpaść w problemy z zyskiwaniem i rozsądne zarządzanie stawkami przyniesie nam w końcu upragnione wygrane.

System Parlay

Ten system nazywany jest również piramidą, albowiem swoimi zasadami nawiązuje owszem do niej. Kiedy wygrywamy, wartość kolejnego zakładu musi być gładka naszego pierwotnego zakładu + tego co zdobyliśmy. Czyli to co ugraliśmy podczas naszej czołowej wygranej oraz nasz oryginalny zakład jest naszą kolejną stawką wyjściową. Warto pamiętać iż ten program nie zakłada od nas żadnego punktu ostatecznego, możemy go stosować do woli. Jak jak wiadomo, często małe stawki potrafią się odwdzięczać licznymi wygranymi, tak więc jeśli postawimy szybko spore stawki, jesteśmy wstanie jak w największym stopniu trafić na naszą wygraną. Pamiętajmy jednak o ryzyku – nie jest to program dla niewielkich kwot finansowych. Aby zastosować ten program, musimy posiadać powiększony budżet.

System 1-3-2-6

Ten banalny program jest w oparciu o poniższy schemat który musimy zastosować, aby zyskiwać:
Runda    1    2    3    4
Zakład    1x    3x    2x    6x

Naszą rozgrywkę rozpoczynamy od początkowego zakładu, który nie faworyzuje się niczym w żaden sposób. Kiedy jednak zyskujemy, stawiamy 3 krotność pierwszej stawki, którą dla siebie dobraliśmy. Bez względu na to, czy zwyciężyliśmy w drugim rozdaniu, w trzecim układamy dwukrotność naszego pierwszego zakładu. Ostatnia runda jest szczególnie dobrym zabezpieczeniem, przede wszystkim kiedy 2 lub 3 została przegrana – tym z większym natężeniem jeśli były przegrane obie. Wszystko z uwagi na fakt, że w 4 rundzie istnieje najbardziej znaczne prawdopodobieństwo naszej wygranej, przez co układamy największą, albowiem aż 6-krotną stawkę początkową, która albo umożliwi nam wiele zarobić, lub odkuć się z poprzednich wygranych.

Jak widać, BlackJack ma parę ciekawych systemów zdatnych uwagi, które dostosowane są do każdej z kieszeni graczy. Jeżeli nie dysponujemy wielkimi kwotami, jesteśmy wstanie także skorzystać z jednego z powyższych systemów, dedykowanych do niższych kwot.

Systemy gry w BlackJack