BlackJack

blackjack_bpBlack Jack to jeden z z większym natężeniem dynamicznych tytułów karcianych, jaki oddaje do własnej dyspozycji rozgrywkę na wysokim stopniu, uwzględniającą możliwość konkurowania przy kartach. Internetowa wersja tej gry jest uproszczona, dlatego, że jedynym naszym przeciwnikiem jest w tymże razie krupier. To daje nam jednak pewną przewagę, gdyż tylko on, albo zły pakt kart może nas odciągnąć od naszej wygranej.

Sama rozgrywka w grę Black Jack jest w kasynie opracowana w niezwykle czytelny sposób dla samego gracza. Mamy do dyspozycji niezmiernie kolorowy i komfortowy stół, który będzie naszym polem ruchu. Na nim owszem znajduje się pula żetonów, oraz dodatkowo pula kart, która będzie wprowadzana do naszej dyspozycji.
Żetony są odzwierciedleniem naszego konta, gdyż to właśnie one są wyznacznikiem dawki gotówki, które posiadamy na naszym realnym koncie gracza. Żetony ustawiamy w postaci stawek pieniężnych, tak więc jeśli ustawiamy numerek o nominale 5, z naszego konta pobierana jest pięciokrotność liczby 1zł.

Jak wygląda gra
Wygląd gry jest prosty i ewidentny. Pierw dopełniamy indywidualnego zakładu, jaki zawiera na daną kwotę, czyli na ustaloną ilość żetonów, jakie kładziemy na nasz stół. Kiedy stawka jest akceptowana przez krupiera, wchodzimy do gry i krupier przechodzi do rozdania nam kart. Posiadamy do dyspozycji 1 kartę. Jesteśmy wstanie dobrać kolejną i kolejną, lecz naszym oryginalnym zamiarem jest nabycie układu kart jaki jest równowartościowy liczbie “21″.

Oczywiście łatwiejszym rozwiązaniem jest zyskanie Jokera, albo dwóch asów, lecz zakładamy iż zostaną nam pierw rozdzielone karty o nominałach liczbowych.

Jeżeli jesteśmy blisko naszego układu, który pragniemy osiągnąć, najakuratniej jest przerwać rozdanie, naciskając na “Stand” – wtedy dany układ kart zostaje w niezmienionej formie i czekamy na krupiera.
Jeśli natomiast chcemy zwiększyć nasz układ, przybliżając go do liczby 21, w owym czasie naciskamy “Hit” – po tym posunięciu, krupier wydaje nam kartę (może ona przebić liczbę 21 łącznie z naszą kartą)
Guzik “Double” oznacza podwojenie naszej pierwotnej stawki.

Black Jack to jeden z z większym natężeniem dynamicznych tytułów karcianych, jaki oddaje do własnej dyspozycji rozgrywkę na wysokim stopniu, uwzględniającą możliwość konkurowania przy kartach. Internetowa wersja tej gry jest uproszczona, dlatego, że jedynym naszym przeciwnikiem jest w tymże razie krupier. To daje nam jednak pewną przewagę, gdyż tylko on, albo zły pakt kart może nas odciągnąć od naszej wygranej. Sama rozgrywka w grę Black Jack jest w kasynie opracowana w niezwykle czytelny sposób dla samego gracza. Mamy do dyspozycji niezmiernie kolorowy i komfortowy stół, który będzie naszym polem ruchu. Na nim owszem znajduje się pula żetonów, oraz dodatkowo pula kart, która będzie wprowadzana do naszej dyspozycji. Żetony są odzwierciedleniem naszego konta, gdyż to właśnie one są wyznacznikiem dawki gotówki, które posiadamy na naszym realnym koncie gracza. Żetony ustawiamy w postaci stawek pieniężnych, tak więc jeśli ustawiamy numerek o nominale 5, z naszego konta pobierana jest pięciokrotność liczby 1zł. Jak wygląda gra Wygląd gry jest prosty i ewidentny. Pierw dopełniamy indywidualnego zakładu, jaki zawiera na daną kwotę, czyli na ustaloną ilość żetonów, jakie kładziemy na nasz stół. Kiedy stawka jest akceptowana przez krupiera, wchodzimy do gry i krupier przechodzi do rozdania nam kart. Posiadamy do dyspozycji 1 kartę. Jesteśmy wstanie dobrać kolejną i kolejną, lecz naszym oryginalnym zamiarem jest nabycie układu kart jaki jest równowartościowy liczbie "21". Oczywiście łatwiejszym rozwiązaniem jest zyskanie Jokera, albo dwóch asów, lecz zakładamy iż zostaną nam pierw rozdzielone karty o nominałach liczbowych. Jeżeli jesteśmy blisko naszego układu, który pragniemy osiągnąć, najakuratniej jest przerwać rozdanie, naciskając na "Stand" – wtedy dany układ kart zostaje w niezmienionej formie i czekamy na krupiera. Jeśli natomiast chcemy zwiększyć nasz układ, przybliżając go do liczby 21, w owym czasie naciskamy "Hit" – po tym posunięciu, krupier wydaje nam kartę (może ona przebić liczbę 21 łącznie z naszą kartą) Guzik "Double" oznacza podwojenie naszej pierwotnej stawki.

Ocena gry BlackJack

Grywalność
Grafika
Bonusy

79